Cześć, nazywam się – Karolina Janowska-Ferenz

Jestem profesjonalnym fotografem z siedzibą w Warszawie. Zwykle przeglądam albumy ze zdjęciami moich rodziców i spędzam godziny na oglądaniu zdjęć z przeszłości, to po prostu coś z dokumentowania czasu, który uwielbiam i czuję, że każdy może trzymać się, gdy patrzy na zdjęcie. Zawsze miałam obsesję na punkcie utrwalania chwil i wspominania przeszłości. Moim ulubionym stylem jest więcej fotoreportaż, absolutnie nienawidzę pozować, ponieważ uwielbiam realizm surowych emocji, nikt nie lubi podróbki.

„ Mój cel jest ustalony. Chcę uszczęśliwiać ludzi.
Naprawdę chcę uchwycić ten moment, w którym możesz spojrzeć na lata później i poczuć tę samą emocję, którą miałeś w tym właśnie momencie.
Chcę, aby ten moment trwał i ty też.”

Odkąd dekadę temu podniosłam aparat, aby udokumentować swoją rodzinę, wiedziałem, że to jest ścieżka zawodowa, którą chciałem podążać. Nieustannie poszukuję inspiracji graficznych, niezależnie od tego, czy będą to moje ulubione magazyny, książki kucharskie czy najnowsze blogi o projektowaniu. Staram się tworzyć i dokumentować piękne chwile, gdziekolwiek się znajdę.

Zobacz moje portfolio